Ronaldo je teraz skôr stručný a praktický

V poslednej dobe bol rozhovor s Juventusom stredopoliarom Pjanicom. Keď už hovoríme o transformácii štýlu hry Ronalda, Myslí si, že portugalská superstar hrá teraz hru, Stručnejšia a praktickejšia ako Lacné Futbalove Dresy Manchester United, A Ronaldo sa to učia od Scholesa.

“Počul som o mnohých poznámkach o Scholesovom tréningu. Všetci povedali, že Scholes je mimoriadny hráč. Ale nie je to preto, že môže hrať na súde. Jednoduchý a priamočiary štýl hry ho odlišuje. Myslím, že sa Ronaldo učia od takýchto hráčov. ”

“Môžeš sa pozrieť na Ronalda v období Manchester United. Pozrite sa na Ronalda, ktorý je najlepší hráč na svete. Zistíte, že jeho hra sa zmenila. Spôsob hry Juventusu Ronaldo sa stal skôr struktívnejším a praktickejším. ” Povedal Juventus Dres Pianic.

Ostrý nôž Liverpool daroval tričko pre sirota

Podľa správ, Liverpoolská hviezda Mane darovala viac ako 100 dresov sirotám v Malawi. Pred začiatkom novej sezóny, Mane dostal Coutinho, aby odišiel z dresu č. Ale skôr ako Lacné Futbalove Dresy Liverpool oficiálne potvrdil, že Mane zmenil číslo, Tímový obchod stále predáva svoje dresy č.

“Mane pochádza z Afriky a jeho meno je neznáme. Je to naozaj vzrušujúce vidieť dres v Mane. Malá láska v Ma má pre deti veľký rozdiel. Najmä v obci, Nemajú žiadny spôsob, ako zarobiť peniaze, Nie je žiadny spôsob, ako kúpiť dres. Pre nich, Toto je splnený sen. ”

Už v apríli tohto roka, Mane raz pracoval s charitatívnym fondom v Liverpoole. A Liverpoolská škola tropickej medicíny, Spustil program na zvyšovanie povedomia o AIDS v Malawi. Pred finálmi Ligy majstrov v Liverpool Dres a Realu Madrid, On tiež poslal 300 dresy do svojho rodného mesta Bambari.

Azar spája spoluhráčov

Chelsea porazil Southampton 3-0. Barkley hral v tejto hre dobre. Zaznamenal gól a poslal asistenciu Lacné Futbalove Dresy Azarovi. Po skončení hry dostal rozhovor o téme súvisiacej s hrou.

V súčasnosti má Manchester City, Chelsea a Liverpool 20 bodov. Zohráva sa v prvých troch kategóriách. Keď hovoríme o titulu šampionátu, Barkley povedal: “Je rozumné, aby sme boli v takej pozícii. Máme hráčov, ktorí to dosiahli skôr. Verím, že to máme schopnosť urobiť. ”

Keď hovoríme o spoluhráči Chelsea Dres Azar, Barkley povedal: “Je plný energie, Úžasný hráč. Kedykoľvek v poli Chelsea, Má schopnosť vykonávať svoje čarovné predstavenie. Je skvelé pracovať vedľa seba s ním. On môže urobiť Chelsea lepšie. Aby som bol úprimný, na svete nie je veľa, čo by to mohlo urobiť. ”